O nas


Zaufaj specjaliście!


lek.med. Leszek Michalski
Specjalista Urolog FEBU
Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach.
Doświadczenie zawodowe zdobywał początkowo jako rezydent, następnie jako starszy asystent w Klinice Urologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Aktualnie samodzielny pracownik filii Śląskiego Centrum Urologii "Urovita" w Zakopanem na stanowisku Zastępcy Ordynatora Oddziału Urologicznego. Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, Honorowym Członek Nowojorskiej Sekcji Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego. Autor wielu publikacji naukowych nagradzanych zarówno w kraju, jak i za granicą.Kwalifikacje
Wazektomia – bezpieczny urologiczny zabieg mikrochirurgiczny prowadzący do czasowej niepłodności mężczyzny Wazektomia jest bezpieczną, efektywną i co ważne odwracalną procedurą, prowadzącą do czasowej niepłodności mężczyzny. Aktualnie wazektomia należy do jednych z bardziej popularnych metod antykoncepcji na świecie.

www.wazektomia-uro.pl


Wazektomia INFO Skorzystaj z poniższego menu i dowiedz sie więcej o zabiegu wazektomii. Pliki do pobrania Możesz także skorzystać z zamieszczonych niżej plików.